منوی دسته بندی

خدمات

1-بازدیدو مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی

2-تخلیه چاه با دستگاه مکنده

3-لوله بازکنی فوری

4-تشخیص ترکیدگی لوله

5-حفر چاه نو

6-ترمیم چاه قدیمی

در ادامه برخی از خدمات لوله بازکنی را خدمت شما ارایه می دهیم:

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

از آنجا که گرفتگی لوله های فاضلاب زمان نمی شناسد، شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست لوله بازکنی آنلاین را، در سایت ما ثبت نموده و در گام بعد پس از دستیابی به شماره متخصص مورد نظر جهت بهره مندی از انواع خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی اقدام کنید.

تخلیه چاه

از جمله مواردی که هنگام سکونت در ساختمان های قدیمی باید به آن توجه داشت تخلیه به موقع چاه فاضلاب می باشد که این امر در تهران به صورت حرفه ای، با دستگاه و تجهیزات خاصی انجام می شود.
در صورتی که زمان تخلیه نمودن چاه به تأخیر بیفتد احتمال ریزش و خسارت به ساختمان بالا می رود، از این رو  قبل از اینکه مشکل جدی تر شود با یک لوله بازکن که در امر تخلیه چاه هم تخصص دارد هماهنگ کنید.

درآوردن اشیا از درون چاه

متخصصین لوله باز کنی در تهران به صورت کاملاً حرفه ای و با استفاده از ابزارهای دقیق و پیشرفته قادر به بیرون آوردن اشیائی مانند جواهرات، گوشی موبایل، اسناد و مدارک بدون هیچ گونه خرابی در چاه آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما شهروندان گرامی می باشند.

گرفتگی توالت و رفع بوی بد فاضلاب

بیشتر افراد لوله باز کنی تهران خدمات مربوط به رفع بوی بد فاضلاب و همچنین گرفتگی توالت ایرانی – فرنگی را، ضمن رعایت تمام نکات بهداشتی و با مراجعه به محل مورد نظر انجام می دهند.

Call Now Button