منوی دسته بندی

لوله بازکنی درهمدان

لوله بازکنی همدان وحومه

به دنبال لوله بازکنی مورد اعتماد هستید؟

متخصصین لوله بازکنی همدان به صورت 24 ساعته در 7روز هفته آماده خدمات رسانی هستند.کلیه سرویسکاران مجموعه لوله بازکنی آذین درهمدان از بین بهترین فنی کاران انتخاب شده اند تا خدماتی مناسب شما ارائه دهند اگر به خدمات لوله بازکنی همدان نیاز دارید با خیال راحت به ما اعتماد کنید وکارتان را به شرکت ما بسپارید.

 

لوله بازکنی در همدان

نوع گرفتگی

قیمت لوله بازکنی همدان
 • گرفتگی معمولی 200
 • گرفتگی متوسط 600
 • گرفتگی شدید 800
 • گرفتگی خیلی شدید توافقی
09128420991

نکات مهم در تعیین قیمت لوله بازکنی همدان

 

هر سال نرخ سرویس لوله بازکنی آذین طبق فاکتورهای موجود در تعیین هزینه لوله بازکنی توسط اتحادیه مشخص می گردد.فکتورهای که در تعیین قیمت ها موثر هستند عبارتند از:
1- شدت ومکان گرفتگی
2- طول فنر
3- نوع گرفتگی
4- فنر زدن از چند ورودی فاضلاب
5- وجود مصالح ساختمانی مثل سیمان وگچ که کار باز کردن لوله را سخت می کند
6- قطر فنر استفاده شده
7- بازکردن لوله بوسیله پمپ باد یا دستگاه تراکم هوا

لوله بازکنی در شهر همدان

لوله بازکنی همدان فوری⚡09128420991☎️ شبانه روزی ، 100% تضمینی در سراسر همدان  قیمت لوله بازکنی از 200 هزار تومان تا 1میلیون تومان باز هم بستگی به چگونگی گرفتگی لوله دارد و قیمت قطعی پس از بازدید و ارزیابی مشخص و اعلام می شود.

لوله بازکنی یکی از خدمات اساسی است که هر منزلی به آن احتیاج دارد. ولی موسسات متنوعی جهت ارائه این سرویس ها وجود دارند. اول اینکه پیدا کردن تاسیسات لوله بازکنی تخصصی خیلی دشوار است. هم اینکه بایستی از تبحر و تخصص تعمیرکار اطمینان داشت. چرا که تبحر لازمه هر کاری است و یک موسسه حرفه ای بایستی تمامی این خصوصیات را داشته باشد. جهت تقاضای خدمات لوله بازکنی می توانید با یکی از موسسات ارتباط برقرار نموده و تقاضای خود را ثبت کنید. بدین صورت در اولین فرصت تعمیرکار به محل مورد نظر اعزام می شود.

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله منزل

 1. حتما از صافی ورودی آب فاضلاب حمام،روشویی وسینک ظرفشویی و… استفاده کنید.
 2.  باقی مانده تلف چای ،تخم مرغ و روغن را درون سینک نریزیدچون دلیل اصلی گرفتگی لوله هستند.
 3. دستمال کاغذی دلیل اصلی گرفتگی توالت فرنگی است.
 4. موقع شستن ظرف مواد غذایی مانده مثل برنج وماکارونی و… را جدا کنید ودر سطل آشغال بریزید.
 5. به جای براشتن توری سعی کنید آن را پاک کنید و دوباره سر جای خود بگذارید.
 6. به کودکان خود آموزش دهید تا دستمال کاغذی را به داخل دستشویی نندازند

مزیت های لوله بازکنی همدان

 • بازدید و مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی
 • تخلیه چاه با دستگاه مکنده
 • لوله بازکنی فوری
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • حفرچاه در تهران
 • فنر زدن لوله توالت فرنگی و ایرانی
 • باز کردن گرفتگی لوله کفشوی پشت بام و پارکینگ
 • ارائه قیمت واقعی واقعی و ارزان
 • اعزام سریع سرویسکار در 30 دقیقه

تصاویر در لوله بازکنی همدان

مراحل مختلف لوله بازکنی در همدان

1- درمرحله اول برای بازدید از محل برای رفع گرفتگی لوله با ما تماس می گیرید وآدرس خود را به همکاران اعلام می کنید.

2-سرویسکاران مادرمدت حداکثر30دقیقه بعد در نزدیکی محل با شما تماس می گیرند. 

3- سپس محل گرفتگی را بررسی کرده وبرای مشخص شدن مشکل گرفتگی از شما چند سئوال می کند.

4-بعداز مشخص شدن محل گرفتگی و مشکل آن سرویسکار قیمت را اعلام می کند.

5- مرحله آخر اقدام به باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه فنر و دستگاه تراکم هوا یا پمپ بادمی کند.تا زمانی که مطمئن شود گرفتگی لوله به طور کامل برطرف شده است.

لوله بازکنی در همدان

خدمات دیگر

دستگاه تشخیص

تشخیص ترکیدگی ونشت

لوله کشی در همدان

لوله کشی در همدان

لوله بازکنی همدان با ضمانت 6 ماهه

لوله بازکنی همدان تمامی خدمات خود را به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه داده و در تلاش است تا رضایت آن ها را جلب کند. اگر ازخدمات لوله بازکنی همدان استفاده کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که در آینده هرگز دچار مشکلات فاضلاب و گرفتگی لوله ها نخواهید شد. لوله بازکنی همدان، مشکل گرفتگی انواع لوله های ساختمان را با بهترین روش وارزانترین قیمت برطرف می کند و تا 6 ماه آن را  تضمین می کند. پرسنل مجرب لوله بازکنی همدان توانایی آن را دارند حتی شدیدترین گرفتگی ها را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنند و مشکل فاضلاب منزل شما را به صورت صد در صدی برطرف کنند.

لوله بازکنی فوری همدان

اگر ساکن همدان هستید ومشکل گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان بوجود آمده بدون نگرانی وبا یک تماس ساده،از لوله بازکنی همدان کمک بخواهید.

لوله بازکنی همدان فوری  ودر اسرع وقت در سراسر همدان در خدمت همشهریان عزیز می باشد. با اولین تماس شما،ما در کمترین زمان ممکن وبا تجهیزات حرفه ای،ماهر ترین سرویس کاران را به آدرس شما می فرستیم.

با خیال راحت وبا اطمینان کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی در همدان رابه صورت شبانه روزی حتی در روزهای بارانی وبرفی به ما بسپارید،ما تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت شما انجام خواهیم داد.

لوله بازکنی همدان شبانه روزی 

 

از آنجا که گرفتگی لوله های فاضلاب زمان نمی شناسد، شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست لوله بازکنی آنلاین را، در سایت ما ثبت نموده و در گام بعد پس از دستیابی به شماره متخصص مورد نظر جهت بهره مندی از انواع خدمات لوله بازکنی در همدان به صورت شبانه روزی اقدام کنید.

 

 

تخلیه چاه در همدان

 

از جمله مواردی که هنگام سکونت در ساختمان های قدیمی باید به آن توجه داشت تخلیه به موقع چاه فاضلاب می باشد که این امر در همدان به صورت حرفه ای، با دستگاه و تجهیزات خاصی انجام می شود.
در صورتی که زمان تخلیه نمودن چاه به تأخیر بیفتد احتمال ریزش و خسارت به ساختمان بالا می رود، از این رو  قبل از اینکه مشکل جدی تر شود با یک لوله بازکن که در امر تخلیه چاه هم تخصص دارد هماهنگ کنید.

دلایل ایجاد بوی بد در ساختمان

بوی گاز فاضلاب در حمام می تواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • تبخیر آب در لوله
 • از بین رفتن آببندی اطراف کاسه توالت در حلقه مومی یا درزگیر
 • ترکیدگی و شکستگی لوله
 • رشد و نفوذ ریشه درختان داخل لوله فاضلاب
 • تخریب لوله فاضلاب

هر یک از اینها می تواند دلیل انتشار بوی فاضلاب در خانه شما باشد.

دلایل ایجاد بوی بد

سوالات متداول

بیشرین سوالات که در زمینه لوله بازکنی همدان پرسیده می شود

در هنگام شستشوی ظروف یاغیره که بیشتر مواقع ظروف ها با روغن چسپیده می باشد، ان روغن ها داخل لوله سینگ یا غیره ریخته میشود.ماباید از ریختن روغن باقی مانده ظروف به سینگ اشپزخانه جلو گیری کنیم و ابتدا روغن را از ظرفها جدا شود و بعد به شستن ظروف اقدام نمائید.ما به شما توصیه می کنیم حتما از صافی برای جلو گیری از ورود مواد جامد و غیره به لوله در دهانه سینگ ظرف شویی اشپزخانه،حمام،چاه قرار داده شود.

روش فنر زنی:ابتدا نوک فنر را داخل لوله که گرفته است وارد میکنیم تا فنر به محل گرفته شده برخورد کندو در مرحله بعد دستگاه لوله باز کنی را روشن کرده و با چرخش و فشار گرفتگی لوله فاضلاب را ازبین می برد.درصورت زیاد بودن گرفتی لوله فاضلاب می توانیم قدرت دستگاه فنر زنی را بالا ببریم و همچنین از فنر های متفاوت استفاده کنیم.

اگر گرفتگی لوله به دلیل وجود خاک و فضولات انباشه شده باشد از روش تراکم هوا استفاده کرد. استفاده از این وسیله به این صورت است که با پمپ باد، هوا داخل دستگاه فشرده می شود و با قرار دادن دهانه دستگاه روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکن ، هوای فشرده داخل دستگاه به درون لوله وارد می شود و گرفتگی های درون لوله را به حرکت درآورده و به بیرون پرت میکند.

اگر فکر می کنید که فنر برقی باعث شکستن و یا ترک برداشتن کاسه توالت می شود در اشتباه هستید به هیچ عنوان صدمه ای به کاسه توات نمی زند چون فنر ها از آلیاژی ساخته شده اند که بسیار انعطاف پذیر هستند و مخصوص لوله های فاضلاب و دستشویی هستند پس هیچ آسیبی به کاسه توالت نمی زنند.

مدت زمان باز کردن لوله فاضلاب به سختی و شدت گرفتگی لوله بستگی دارد و نوع دستگاهی که استفاده می شود.معمولا کمترین زمان برای باز کردن لوله 15دقیقه می باشد.

اگر ساکن در همدان هستید و به لوله بازکن فوری نیاز دارید می توانید جهت هماهنگی و بازدید تماس بگیرید.

بازدید در شرکت ما رایگان می باشد

‫2 نظر

 • مهدی گفت:

  ممنون از خدمات خوبتون و اینکه که به موقع اومدین سر وقت

 • رضا گفت:

  سلام،تشکر میکنم از خدمات خوبتون و اینکه قیمتشون خیلی منصفانه بود

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button