منوی دسته بندی

لوله بازکنی وحیدیه

لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی وحیدیه

به دنبال لوله بازکنی مورد اعتماد هستید؟

متخصصین لوله بازکنی هشمتیه تهران به صورت 24 ساعته در 7روز هفته آماده خدمات رسانی هستند.کلیه سرویسکاران مجموعه لوله بازکنی در شرق تهران از بین بهترین فنی کاران انتخاب شده اند تا خدماتی مناسب شما ارائه دهند اگر به خدمات لوله بازکنی نیاز دارید با خیال راحت به ما اعتماد کنید وکارتان را به شرکت ما بسپارید.

لوله بازکنی وحیدیه

شرح خدمات

شماره لوله بازکنی09128420991
زمان رسیدن سرویسکار به محلفوری و نهایتا 30 دقیقه
ساعات کاری شرکت24 ساعته و شبانه روزی
تضمین خدمات100 درصدی

خدمات لوله بازکنی وحیدیه

یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد لوله بازکنی آذین، تنوع بسیار زیاد در خدمات است. به طوریکه شعب لوله بازکنی شرق تهران برای تمام محله های آن از جمله وحیدیه خدمات زیر را فوری، شبانه روزی و با قیمت ارزان ارائه می دهند:

 • لوله بازکنی وحیدیه با فنر برقی
 • باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و ایرانی
 • تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • باز کردن گرفتگی لوله آشپزخانه و حمام
 • رفع نم و بوی بد فاضلاب
 • باز کردن لوله های فاضلاب چدنی و پلاستیکی
 • باز کردن توالت فرنگی و ایرانی
 • باز کردن راه آب پشت بام
 • باز کردن لوله پارکینگ و حیاط 
 • درآوردن انگشتر، ساعت و گوشی موبایل و غیره از چاه فاضلاب
 • باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب با مصالح ساختمانی
 • از بین بردن بوی بد چاه فاضلاب

شماره لوله بازکنی وحیدیه

همه مناطق تحت پوشش در لوله بازکنی آذین در شرق تهران می توانند با شماره  / 09128420991 /  تماس بگیرید و مشکل خود را به ما بگویید تا در کمترین زمان ممکن سرویس دهی صورت گیرد. چون شرکت لوله بازکنی وحیدیه خوب میداند مشتری وقتی دنبال سرویسکار برای رفع گرفتگی لوله و یا فاضلاب هست خیلی سریعا باید سرویس دهی صورت بگیرد.در صورت تماس سرویسکاران ما به سرعت خود را به آدرس شما می رسانند از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید و با خیال راحت با شرکت ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی فوری وحیدیه

امروزه زمان برای همه مهم است و هیچ کس نمی خواهد وقت خود را بیهوده تلف کند ما در شرکت لوله بازکنی آذین به این مسئله آگاه هستیم و به این خاطر به صورت 24 ساعته وشبانه روزی در 7 روز هفته تلاش می کنیم تا هروز نسبت به قبل با سرعت بیشتری به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم.شرکت ما دارای شعبه های زیادی در سطح شهر تهران مخصوصا در شرق تهران می باشد و در صورت تماس شما اعزام سرویس کار لوله بازکن با سرعت انجام می شود وحداکثر در زمان 30 دقیقه در محل شما حاضر خواهد شد.

اگر دچار مشگل گرفتگی لوله فاضلابتان هستید و دنبال لوله بازکنی مورد اعتماد می گردید لوله بازکنی وحیدیه در خدمت شما همشهریان تهرانی می باشد.

چرا لوله بازکنی وحیدیه؟

چاه بازکنی وحیدیه با ارزانترین قیمت بالاترین کیفیت را ارائه می دهد.لوله بازکنی امریست که به واسطه ی تجربه و تخصص افراد ماهر سریع تر انجام میگیرد و میزان آسیب دیدگی لوله ها با توجه به این قضیه به حداقل میرسید. از طرفی رسیدگی به مشکلات چاه و فاضلاب و ترکیدگی لوله ها اگر توسط سرویسکار ماهری صورت نگیرد، ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد و همچنین باعث افزایش هزینه شود.

پس بهتر است است از همان ابتدا کار را به افراد متخصص بسپارید تا هم در زمان خود صرفه جویی کنید و هم به کیفیت تعمیر و لوله بازکنی و تخلیه و حفاری چاه و..مطمئن باشید.

اگر با گرفتگی لوله های منزلتان مواجه شدید نیروهای متخصص ما در لوله بازکنی تهران آماده خدمات رسانی می باشند.

لوله بازکنی همدان وحومه

قیمت لوله بازکنی وحیدیه

هر سال نرخ سرویس لوله بازکنی وحیدیه طبق فاکتورهای موجود در تعیین هزینه لوله بازکنی توسط اتحادیه مشخص می گردد.فاکتورهای که در تعیین قیمت ها موثر هستند عبارتند از:
1- شدت ومکان گرفتگی
2- طول فنر
3- نوع گرفتگی
4- فنر زدن از چند ورودی فاضلاب
5- وجود مصالح ساختمانی مثل سیمان وگچ 
6- قطر فنر استفاده شده
7- بازکردن لوله بوسیله پمپ باد یا دستگاه تراکم هوا

تضمین خدمات لوله بازکنی وحیدیه

وقتی خدماتی ارائه می شود باید در ان تضمین هم وجود داشته باشد تا مشتری حسن نیت را به شرکت را در خود ایجاد کند. بنابراین شرکت لوله بازکنی وحیدیه برای کاری که توسط سرویسکان انجام میشود تضمین در نظر گرفته تا رضایت مشریان را جلب کند.

برای همین بعد از انجام کار سرویسکار لوله ای گرفته شده را نزد مشتری تست میکند و از باز بودن کامل لوله مطمئن میشود. بعد همان لوله ای که باز کرده است برای مدت 4 ماه تضمین میکند تا اگر قبل از این مدت تعیین شده گرفتگی رخ داد بر عهده ای شرکت میباشد.

سوالات متداول

با توجه به این که  لوله بازکنی آذین به تمام نقاط شهر تهران اعزام سرویس کار دارد نهایتا ظرف مدت 30 دقیقه به محل اعلام شده، خواهند رسید.

بهترین روش استفاده از توری های مناسب جهت جلوگیری از ورود هرگونه آشغال به داخل لوله است وهمچنین نریختن دستمال کاغذی به توالت نیز تاثیر گذار است.

اگر ساکن وحیدیه در تهران هستید و به لوله بازکن نیاز دارید جهت هماهنگی و بازدید تماس بگیرید.

بلافاصله بعد ازتماس لوله بازکن به آدرس شما اعزام می شود.

Call Now Button