منوی دسته بندی

لوله بازکنی لویزان

لوله بازکنی افسریه
لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی لویزان

سلام،به لوله بازکنی آذین در لویزان خوش آمدید
لوله بازکنی آذین شبانه روزی وارزان ترین در تهران و بدون کثیف کاری _ فوری وتضمینی با بیشتر از 12 سال سابقه کار در خدمت هم شهریان عزیز در تمام نقاط تهران می باشد.تمامی سرویسکاران شرکت ما دارای سابقه بالا وتجربه زیاد در امر لوله بازکنی در تهران هستند.با خیالی آسوده میتوانیدبرای بازکردن لوله فاضلاب منزلتان با ما تماس بگیرید.
لوله بازکنی افسریه

شماره لوله بازکنی لویزان

همه مناطق تحت پوشش در لوله بازکنی شمال تهران می توانند با شماره 09128420991 می توانید تماس بگیرید و مشکل خود را به ما بگویید تا در کمترین زمان ممکن سرویس دهی صورت گیرد. چون شرکت لوله بازکنی لویزان خوب میداند مشتری وقتی دنبال سرویسکار برای رفع گرفتگی لوله و یا فاضلاب هست خیلی سریعا باید سرویس دهی صورت بگیرد.در صورت تماس سرویسکاران ما به سرعت خود را به آدرس شما می رسانند از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید و با خیال راحت با شرکت ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی در لویزان بدون کثیف کاری

فاضلاب منشآ همه آلودگی ها در خانه است و میکروب ها، ویروس های زیادی در آن وجود دارد. زمانی که آب فاضلاب بالا می آید و با پس زدن آب فاضلاب مواجه میشوید ممکن است این آلودگی ها به خانه شما وارد شود.بعضی از سرویسکاران بی تجربه باعث کثیف کاری زیادی هنگام بازکردن لوله فاضلاب می شوند که باعث پخش شدن میکروب ها در داخل خانه می شود و این باعث بسیاری از بیماری های خطرناک می شود.

 سرویسکاران شرکت ما موظفند تمام تلاششان را بکنند تا تمام مراحل لوله بازکنی تهران با رعایت مسائل بهداشتی صورت گیرد.سرویسکار اگر مهارت خوبی در زمینه لوله بازکنی نداشته باشد باعث خرابی و کثیف کاری می شوند به همین دلیل شرکت ما روی مهارت پرسنل بسیار حساس است واگر تشخیص دهد که سرویسکار تجربه ومهارت لازم را ندارد به هیچ عنوان از آن استفاده نخواهد کرد.

گرفتگی لوله فاضلاب چه علائمی دارد

گرفتگی لوله فاضلاب یکباره اتفاق ایجاد نمی شود وفرایندی است که به مرور زمان شکل می گیرد.به همین خاطر از همان ابتدای گرفتگی نشانه هایی قابل مشاهده است که نشان می دهد که در داخل لوله فاضلاب مشکل وجود دارد.برخی از مهمترین این نشانه ها را در ادامه می بینیم:

 • خالی شدن آب سینک ظرفشویی یا توالت با سرعت پایین
 • جمع شدن آب در کف حمام
 • تخلیه کند آب و مواد موجود در توالت
 • پخش شدن بوی بد از حمام، آشپزخانه و دستشویی
 • بیرون زدن آب از چاه فاضلاب
 
لوله بازکنی

چه عواملی باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شود:

1- بسته شدن لوله فاضلاب با اشیاء سفت خارجی

2-  به دلیل ورود موادی مثل سیگار و آدامس

3- کیپ شدن لوله فاضلاب به دلیل ریشه گیاهان و درختان

4- گرفتن لوله فاضلاب حمام با مو و صابون

5- گرفتن لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی

6-  پسماندهای غذایی مثل برنج و ماکارونی

7- دستمال توالت و پوشک بچه

خدمات لوله بازکنی آذین در لویزان

لوله باز کنی لویزان

باز کردن گرفتگی لوله ها

یکی از مهمترین خدمات شرکت خدماتی لوله بازکنی آذین می باشد انتخاب شرکت خوب در زمینه لوله بازکنی این است که صداقت در گفتار و همچنین تخصص و تجربه کافی را داشته باشند.

لوله کشی یزد

لوله کشی

لوله کشی ساختمان دارای قوانین وقواعد مشخص است که شما باید آن را به دست یک متخصص بسپارید تا بهترین نتیجه را داشته باشد.لوله کشی منزل خود را به ما بسپارید.

لوله بازکنی آذین

درآوردن اشیای قیمتی از فاضلاب

امروزه شرکت های لوله بازکنی از ابزارها و وسایل بسیار جدید و مدرن برای خارج کردن اشیای قیمتی از درون لوله فاضلاب استفاده می کنند یکی از این ابزاری ها استفاده از فنر با سری ابزار گیر هست.

مراحل کار لوله بازکنی آذین در لویزان

 • تماس با شرکت لوله بازکنی آذین
 • در خواست سرویسکار
 • اعزام سرویسکار از نزدیکترین شعبه
 • بررسی مشکل گرفتگی لوله و تعیین قیمت
 • انتخاب دستگاه وفنر مناسب گرفتگی
 • رفع کامل گرفتگی
 • تست دوباره گرفتگی و اطمینان از رفع مشکل
 • دریافت هزینه وپایان کار 
لوله بازکنی در همدان
لوله بازکنی نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button